Shotys web o TOP podnicích

Firma Kentoya prodává skútry a elektrokola

Firma Kentoya, známá především jako značka, mezi jejíž služby patří prodej skútrů, v poslední době začala nabízet i elektrokola jako alternativu pro ty, kterým nevyhovuje skútr. Elektrokolo má vůči skútru totiž tu výhodu, že k jeho řízení není potřeba řidičský průkaz, povinné ručení ani technický průkaz. Navíc nepotřebuje benzín, k dobití stačí zásuvka 230V.

Elektrokolo je vlastně běžné jízdní kolo, které má navíc elektromotor a akumulátor. Díky voliči způsobu jízdy si určíte, zda budete šlapat sami nebo s asistencí elektromotoru, což oceníte hlavně do kopců, které vyšlápnete s překvapivou lehkostí. Elektrokolo může jezdit i do míst, kam běžný skútr nemůže, vyjet s ním můžete tedy i na cyklostezku. Navíc je velice skladné a při pohybu po městě je možné ho převážet v prostředcích městské hromadné dopravy.

Číst dál: Firma Kentoya prodává skútry a elektrokola

Dbejte na pitný režim vašich dětí

Velmi důležitou součástí dětského vybavení je láhev, bez které se dnes neobejdete. Velmi oblíbená je na trhu takzvaná zdravá láhev. Jedná se o český produkt, k jehož výrobě jsou použity materiály vyvinuté pro lékařské a farmaceutické účely. Díky tomu je láhev zdravotně nezávadná a mohou ji používat bez obav i vaše děti. Do láhve je možné vlít tekutinu s teplotou až 100 °C, aniž by došlo k jejímu poškození. Na údržbu je láhev snadná a můžete ji vkládat také do myčky.

Číst dál: Dbejte na pitný režim vašich dětí

Prodej pneumatik Starmaxx

Sortiment zboží internetové prodejny Starmaxxpneu tvoří zimní a letní  pneumatiky na osobní vozidla a také levné pneu na zemědělskou techniku.  Online pořídit si mohou zákazníci pneumatiky Starmaxx, což je značka produktů od osvědčeného tureckého výrobce. Sháníte-li zimní pneu, můžete v prodejně pořídit pneumatiky s asymetrickým dezénem pro střední a vyšší třídu vozů.

Číst dálProdej pneumatik Starmaxx

Podprsenka Panache

Chcete si koupit novou podprsenku? Chcete mít krásný dekolt, ale přitom potřebujete, aby vám podprsenka sedla na míru? V současné době se dá sehnat podprsenka Panache v mnoha velikostech, barvách, ale také v různých střizích. Každá žena preferuje něco jiného, a tak je potřeba tomu nabídku přizpůsobit. Podprsenka by vám neměla být ani malá, ani velká. Je potřeba zvolit takovou velikost, se kterou budete spokojená vy sama.

Číst dálPodprsenka Panache

Dětské lehátko

Chcete si dopřát chvíli odpočinek? Přemýšlíte, jak své dítě zabavit a uklidnit? Není nic lepšího než investovat do houpacího lehátka, které simuluje pohyb padajícího listu ve větru. Díky tomuto pohybu se dítě uklidňuje. Dětské lehátko stačí jednou rozhoupat a bude se houpat až tři minuty. Nemusíte tak u dítěte neustále sedět a houpat. K dostání jsou lehátka do 26 kg s vypolstrovaným tříbodovým postrojem, který zajišťuje bezpečnost vaší ratolesti.

Číst dálDětské lehátko

Matrace

Nejdůležitější místností každého domova je bezpochyby ložnice. Neradi ji ráno opouštíte, ale pak se celý den na ni těšíte. V ložnici si totiž můžete dopřát žádoucí odpočinek a spánek, který je pro tělo po náročném pracovním dni velmi důležitý. Člověk spánkem stráví asi třetinu svého života, a to je jeden z hlavních důvodů, proč byste si měli koupit kvalitní matraci, která vám bude svými vlastnostmi nadmíru vyhovovat. Matrace vám nabídne komfort, který potřebujete.

Číst dálMatrace

Luxusní spodní prádlo

Spodní prádlo je staré jako lidstvo samo. Na současném trhu vládnou módní trendy a trh se spodním prádlem není výjimkou. Světoví výrobci spodního prádla si uvědomují, že ženy prahnou nejen po krásném, ale také praktickém spodním prádle, a tak na trh uvádí luxusní spodní prádlo. Podmaní si vás svým ojedinělým designem, precizním zpracováním, vysokou kvalitou a bohatou nabídkou. Na své si přijde žena preferující podprsenky push-up i žena, která si potrpí na bezešvých podprsenkách.

Číst dálLuxusní spodní prádlo

Nejlevnější pneu - Techpneu

Chystáte se koupit nové pneumatiky na nadcházející letní sezónu? Chcete najít kompromis mezi vysokou kvalitou a nízkou cenou? Objednejte si nejlevnější pneu na internetu. V kamenných obchodech jsou totiž ceny pneumatik i o několik set korun vyšší než v e-shopu a kupujete-li celou sadu pneumatik, pak se vám úspory vyšplhají do řádu tisíců korun. Nové pneumatiky budete potřebovat v případě, že stávající pneumatiky mají hloubku dezénu na hranici 1,6 mm, nebo je používáte déle jak pět let.

Číst dálNejlevnější pneu - Techpneu