Shotys web o TOP podnicích

Firma Kentoya prodává skútry a elektrokola

Firma Kentoya, známá především jako značka, mezi jejíž služby patří prodej skútrů, v poslední době začala nabízet i elektrokola jako alternativu pro ty, kterým nevyhovuje skútr. Elektrokolo má vůči skútru totiž tu výhodu, že k jeho řízení není potřeba řidičský průkaz, povinné ručení ani technický průkaz. Navíc nepotřebuje benzín, k dobití stačí zásuvka 230V.

Elektrokolo je vlastně běžné jízdní kolo, které má navíc elektromotor a akumulátor. Díky voliči způsobu jízdy si určíte, zda budete šlapat sami nebo s asistencí elektromotoru, což oceníte hlavně do kopců, které vyšlápnete s překvapivou lehkostí. Elektrokolo může jezdit i do míst, kam běžný skútr nemůže, vyjet s ním můžete tedy i na cyklostezku. Navíc je velice skladné a při pohybu po městě je možné ho převážet v prostředcích městské hromadné dopravy.

Elektrická kola Kentoya splňují vyhlášku o schvalování typu dvoukolových a tříkolových motorových vozidel – to znamená, že jejich maximální rychlost s pomocí elektromotoru nepřevýší 25 km/h a objem motoru je maximálně 250 Wattů. V nabídce jsou elektrokola, u kterých firma garantuje spokojenost, vysoký dojezd, příznivou cenu a samozřejmě servis a náhradní díly.

You have no rights to post comments