Shotys web o TOP podnicích

Whey protein pomáhá při výkonu i regeneraci

Syrovátkový izolát, tzv. whey protein, se vyrábí procesem mikro a ultra filtrace. S využitím revolučního procesu jeho získávání je výrobkem s nejvyšší možnou biologickou hodnotou a využitelností pro lidské tělo. Whey protein obsahuje v jednom gramu proteinu nejvyšší podíl využitelnosti aminokyselin, naopak neobsahuje tuk ani laktózu.

whey protein

Whey protein je velmi dobře a rychle vstřebatelný, proto je ideální opravdu pro každého, kdo chce tělu rychle dodat nejkvalitnější zdroj proteinu s maximálním podílem aminokyselin. Umožňuje rychlou a zároveň pečlivou regeneraci organismu a zlepšuje jeho dusíkovou bilanci, která je důležitá pro každý optimální výkon.

Velkoobchod vín s výhodou

Znáte ve svém okolí nějaký jiný velkoobchod vín, který by vám ZDARMA zapůjčil a nainstalovat výčepní zařízení na víno? A ještě k tomu Vám dá na výběr mezi moderním nerezovým výčepem a tradičním neohraným dřevěným? Já bych řekl, že takový luxus nenabízí v ČR nikdo jiný, než VIP Pšeja! Je to nejspolehlivější a nejkvalitnější distributor originálního moravského vína, které lahodí každému vybíravému jazýčku. Víte, co dále si můžete u pana Pšeji objednat? Například originální dárek pro přítele/přítelkyni - jakožto milovníka vína. Připraví Vám etiketu s vlastním logem a luxusní sklenici k tomu. Připravíte tak obdarovanému jedinečný gurmánský zážitek. Víno Partner má otevřenou webovou prezentaci, která se přátelí s chytrými telefony a tablety, takže si můžete vybírat kdykoliv odkudkoliv.

Návrhy interiérů

Plánujete rekonstrukci bytu či domu? Chcete bydlet moderně a tomu přizpůsobit také svůj interiér? Pak si nechte udělat návrhy interiérů od odborníků. Ale co si pod návrhem interiéru představit? Jedná se o výkresovou dokumentaci a vizualizaci interiérů, realizační dokumentaci a také položkovou kalkulaci. Už tedy při návrhu zjistíte, na kolik by vás realizace interiéru vyšla. Díky odborníkům, kteří mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, můžete mít krásný, ale přitom funkční byt, který vám poskytne pravé teplo domova.

Číst dálNávrhy interiérů

Návrhy interiérů - Zakazkoveinteriery.cz

Společnost Aretti, zakázkové interiéry, disponuje profesionálním projekčním a designérským centrem i bohatými zkušenostmi. K portfoliu služeb této renomované brněnské firmy patří návrhy interiérů, které řeší design prostoru v rodinných domech, bytech nebo komerčních budovách. Co všechno návrhy interiérů zahrnují? Jsou to povrchové úpravy stěn a stropů, barevné provedení a materiál podlahových krytin, obklady a osvětlení.

Číst dálNávrhy interiérů - Zakazkoveinteriery.cz